Český rybářský svaz - MO Litovel
Menu

Diskuze - reakce na vzkaz

Úvod » Diskuze » Diskuze - reakce na vzkaz

Tomáš 27.09.2024 18:21

Přesně si to vystihnul Martine. Tam je totiž problém, že to dělají jen určití lidé a bez nich ani ránu. Člověk se na to těší, že si zachytá když už na těch našich revírech je vcelku kulový a nic.700 členů přesně jak říkáš. Jen chtít. Prostě se na to vykašlali. Já chápu, že teď byla situace ale i tak prostě mi to hlava nebere a ještě nás pan Machala zve na úklid garáži . Na to myslím, že organizace vybere na zaplacených brigádách peněz až dost. Tak ať se trhnou oni. Domeček si taky zateplili a z čeho myslíš... No z našich peněz a nikdo se nás neptal jestli ano nebo ne... Ale to už jsem odbočil.

Tomáš reaguje: 07.10.2024 12:54

Romane, bavíme se tady o chovném rybníku,kde bývaly závody tradicí před výlovem. Náklo mě opravdu nezajímá. Tam by závody nikdo nikdy neuspořádal. Alespoň místní organizace ne. Kdo by taky chtěl chytat na vodě okupované karavany, skútry a loděmi, které dělají neustále vlny. A nevidím na tom nic špatného konat závody na chovném. Ryby se tam stejně dovezou týden před závody a potom jde polovina na Náklo a ves kde jsou kapři 40cm akorát potravou pro sumce...

Roman reaguje: 04.10.2024 16:07

No docela by mě zajímalo, jestli by jste byli takhle akční, kdyby se jednalo o opravdové rybářské závody např. na Nákle. Za mě je chytání na chovném rybníku docela prasárna. Co se týče zarybnění revíru M 19, tak nevím, v čem vidíte problém? Kapr kam se člověk podívá. Spíš začínám mít problémy s chytáním plotic, línů a cejnů. Pokud máte výhrady k vedení MO, můžete příště kandidovat a ukázat všem, jak by se to mělo správně dělat. Zajisté docílíte 100% spokojenosti u členské základny!

« 1 »


Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze návštěvníci z ČR a SR.