Český rybářský svaz - MO Litovel
Menu

Diskuze - reakce na vzkaz

Úvod » Diskuze » Diskuze - reakce na vzkaz

Tomáš 26.09.2024 20:26

Taky mě to dneska, když jsem slyšel rozhlas docela nasr..... Loni absolutně nechápu, proč se tedy závody nekonali na druhém rybníku? Ostatně vůbec nevím proč se závody poslední leta dělají jen u gymplu, když na neměckém jsou lepší ryby... Každopádně, pokud udělají výlov za týden, tak je prostě shnilé vedení a nebo byl Machala vytopen a tak by nedonesl lístky a proto se to odpískalo kvůli němu... Fakt nevím... Myslím, že jedno dopoledne tady 10 dnů od vody by jedno dopoledne nikoho nezabilo....

Tomáš reaguje: 27.09.2024 09:12

A proč by nemohli být. Tak by bylo méně míst. Smutno z nás Vám může být. Ty závody klidně mohli být i loni, kdy zase prý byl údajně špatný stav ryb ale určitě ne na obou rybnících takže asi tak. Zajímali by mě důvody toho proč by se nemohl výlov odložit. Vy nechápete moji pointu příspěvku. Výlov za další týden musí být uspořádán a kolem této události si myslím, že je zapotřebí daleko více lidí jak 15 a taky se musí lid urvat a přizpůsobit. Prostě tady je vidět co je větší priorita. A dalším věc je ta, proč děláte závody tak relativně pozdě. Vždyť by klidně mohli být začátkem září. Nevím, kdo zavedl toto pravidlo, že se závody musí konat týden před výlovem rybníků. Jeden člověk samozřejmě nic neprosadí ale zkuste se nad tím zamyslet, zdali by nebylo dobré vystoupit ze své zajeté zony a něco třeba změnit. Myslím, že více lidu by uvítalo když by byly ještě teplejší dny a tudíž ještě i lepší podmínky pro závody.

Machala reaguje: 27.09.2024 07:34

Dobrý den, Tomáši a Martine, musím konstatovat, že je mně z Vás dost smutno, pokud neuspořádání závodů stavíte do takové roviny a polemizujete o nechuti závody uspořádat. Uspořádání závodů není o jednom dopoledni, které by rozhodně nikoho nezabilo a vytopený Machala by lístky určitě také donesl. K uspořádání závodů je potřeba cca 15 lidí a řádná příprava a následné uklidové práce. Tudíž ne jedno dopoledne jak se chybně domníváte, jedno dopoledne je pro závodníky, kteří přijdou zachytají a odejdou. Prostě a jednoduše vzhledem k situaci se nenašlo dostatek lidí, kteří by závody mohli v letošním roce zorganizovat. Ti kteří se budou moci utrhnout budou dávat o víkendu do pořádku rybářskou budovu, která byla celá vystěhovaná do patra, uklízet garáže, které byly vytopeny a připravovat materiál na výlov, který se příští týden koná a není ho možno odložit. Pokud tedy z důvodu nekonání závodů Vám vznikl v sobotu dopoledne prostor, rád Vás uvidím v sobotu v 7:00 hod u rybářské budovy, kde budete mít možnost přiložit ruku k dílu a osobně si o pořádání závodů podiskutovat. Na závěr by mně velice zajímalo jak by mohly být závody uspořádány na Německém rybníku, když více jak polovina břehů to neumožňuje z důvodu vzrostlých stromů. Tak asi tak a zítra se těším na viděnou.

« 1 »


Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze návštěvníci z ČR a SR.